Зброї із зони АТО на Закарпатті більше не буде

Опубліковано:

 Підсумком конфлікту між Правим Сектором та міліцією, який розгорнувся минулого тижня зокрема й через затримання закарпатських добровольців на Львівщині та вилучення в них арсеналу зброї, став наказ лідера Українського добровольчого корпусу Дмитра Яроша про заборону вивозити із зони АТО зброю, боєприпаси та вибухові речовини.
Про це лідер ПС повідомив на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук”.

Ми попросили прокоментувати таке рішення керівника Закарпатської організації ПС Олександра Сачка. “Я подібні речі не коментую, – зауважив він. – Є наказ нашого провідника, який просто виконується”.

Тобто, більше закарпатські добровольці не привозитимуть зброю та боєприпаси в нашу область, що, безумовно, заспокоїть багатьох закарпатців, які раніше боялися, що цей арсенал буде використовуватися в області для незаконної діяльності.

Що ж до вже вилученої зброї львівськими правоохоронцями, то О. Сачко нагадав: “На зустрічі із керівником Львівської міліції полковником Дмитром Загарією, яка відбулася в Стрию, він дав нам слово офіцера, що поверне вилучену зброю тоді, коли сформується нова група закарпатських добровольців та поїде в зону АТО. Сам я свого слова завжди дотримуюся, тому сподіваюся, що й для людини з таким високим званням його слово є законом”.

Також наш співрозмовник додав, що вилучені автомобілі до сих пір не повернені, але робота в цьому напрямку триває.

Нагадаємо, закарпатських добровольців затримали на Львівщині 12 серпня. 15 серпня Олександр Сачко підтвердив, що в його соратників вилучили значний арсенал зброї, однак в основному це була трофеї, здобуті під час бойових дій в зоні АТО.


Про Захід