Пожежники пішли по хатах і школах Коритнян

Опубліковано:

Закарпатські рятувальники продовжують активно здійснювати пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів області. Здебільшого ці заходи присвячують початку осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду. 6 листопада під “приціл” представників Держслужби з надзвичайних ситуацій потрапило село Коритняни Ужгородського району, де мешкають півтори тисячі осіб. Під час відпрацювання, організованого Ужгородським міськрайонним відділом Управління ДСНС, інспектори нагадали мешканцям Коритнян правила безпечної поведінки.

Насамперед рятувальники влаштували традиційну нараду в приміщенні сільської ради, де поспілкувалися з посадовцями й активом села. Теми для розмов незмінні – дотримання правил пожежної безпеки в державних установах і громадських місцях, а також порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Під час відпрацювання ужгородські рятувальники відвідали Коритнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Після лекції для персоналу, присвяченої недопущенню загорань у навчальних закладах, в школі пролунав сигнал тривоги. Рятуючись від умовної пожежі, близько 300 школярів оперативно й злагоджено вийшли на подвір'я, де на них чекали бійці 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород. Дітям продемонстрували технічне оснащення пожежного автомобіля й екіпірування вогнеборців. Учні мали змогу приміряти як термозахисний костюм, так і апарат для захисту органів дихання. Утім справжньою втіхою для школярів стала можливість потримати в руках пожежний ствол і пустити воду з рукава під пильним наглядом рятувальників.

Наостанок працівники ДСНС навідалися до приватних дворогосподарств с. Коритняни, аби провести роз'яснювальні бесіди з місцевим населенням. Найбільшу увагу приділили зустрічі з багатодітними і неблагополучними сім'ями, а також родинами, у будинках котрих останнім часом трапилися загорання. Людям розповіли про правила пожежної безпеки в побуті, а також роздали інформаційні листівки задля кращого засвоєння почутої інформації.

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід