Ужгородці виграли суд проти забудовника і захистили свою територію

Опубліковано:
Сьогодні, 6 жовтня, в Ужгородському прес-клубі відбулася конференція представників громадськості, яким вдалося відстояти право мешканців одинадцяти багатоповерхівок на вулиці 8 Березня, Можайського і Генерала Свободи на відпочинок у своєму дворі. 
 
Як розповіла Наталія Машкаринець, у 2008 році міська рада віддала середину території двору, що включає футбольне поле і спортивний майданчик, в оренду на 5 років приватній фірмі “Закарпатінвестбуд” для будівництва багатоповерхівки.
 
Після спроб забудовника розпочати роботи, люди стали на захист своєї території. У грудні 2013 року фірма намагалася продовжити оренду, але депутати міськради рішення не підтримали. Цьогоріч “Закарпатінвестбуд” звернулася до до суду з вимогою продовжити оренду до 2019 року. Проте Вищий господарський суд України захистив право мешканців багатоповерхівок. 
 
“Історія дуже показова. Якби в свій час депутатський корпус не прийняв очевидно корупційного рішення, нам не довелося б захищати свої інтереси у судах. Проте ми довели, що спільними зусиллями громада може захистити власні права”, – каже пані Наталія. 
 
Про Захід
Про Захід