Закарпатською митницею ДФС вилучено цигарок на суму понад 2,8 млн грн

Опубліковано:

З початку 2015 року у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС зафіксовано 118 випадків переміщення тютюнових виробів через митний кордон України з порушенням митного законодавства. Загалом у справах про порушення митних правил вилучено 4 438 640 шт. цигарок загальною вартістю 2 811 968 грн.

Варто зазначити, що Закарпаття входить до ряду областей, де фіксують більшість випадків незаконного переміщення цигарок. Також серед таких областей, що належать до зон діяльності митниць західного регіону, – Львівська, Чернівецька та Волинська. Випадки незаконного переміщення тютюнових виробів обумовлені тим, що їх вартість у країнах Євросоюзу є значно вищою, ніж в Україні.

Працівники ДФС наголошують, що Митним кодексом України за правопорушення, пов'язані з переміщенням через митний кордон України товарів, у тому числі цигарок, передбачені стягнення у вигляді штрафів та конфіскації. Якщо переміщення через митний кордон України відбувалось поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю в спеціально виготовлених у транспортних засобах сховищах (тайниках), то додатково передбачена санкція у вигляді конфіскації транспортних засобів.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Про Захід