«Опора» в Ужгороді розкаже все про закарпатських нардепів

Опубліковано:

У четвер, 07 жовтня, у місті Ужгород, в конференц-залі готелю Дует Плюс (вул. Кошицька, 6, м. Ужгород, ІІ поверх) представники громадянської мережі “Опора” оприлюднять результати дослідження на тему “Парламентська діяльність народних депутатів Закарпаття: підсумок роботи, шляхи вдосконалення”. Захід відбудеться о 16:00.

Координатор мережі на Закарпатті Володимир Феськов презентує результати кампанії “Опори” з моніторингу діяльності депутатів-мажоритарників Закарпаття. Детальніше розкаже про особливості роботи депутатів, які представляють 68, 72 та 73 виборчі округи. Окремо, на заході буде приділена увага можливостям виборців контролювати та оцінювати роботу своїх представників у парламенті, а також взаємодіяти з ними, вирішуючи локальні проблеми в законодавчій площині; та проблемам, які існують в середовищі і потребують вирішення в законодавчій площині. Тож запрошуються представники ЗМІ, громадські активісти, представники партій та інші активні за позицією люди.

Захід здійснюється громадянською мережею ОПОРА за підтримки Програми USAID “РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво”.

Додаткова інформація: Володимир Феськов

тел.: 0663173613, e-mail: zakarpattya.org.ua

 

Про Захід