Перша меддопомога просто неба (Відео)

Опубліковано:

В Ужгороді представники товариства Червоного хреста вчергове провели показові тренінги з надання своєчасної меддопомоги при зупинці серцебиття та відсутності дихання. Акцію ініціювали з нагоди  Всесвітнього дня першої медичної допомоги, який щороку відзначають в другу неділю вересня. Працівники організації та тренери запрошували бажаючих долучитися до традиційної акції і спробувати себе у ролі рятівника.

Крім практичних навиків з надання меддопомоги, організатори акції  традиційно пропонували містянам безкоштовно виміряти рівень артеріального тиску. Ужгородець Тарас зізнається,  вже не вперше долучається до таких акцій, адже, крім практичних навичок отримав тут і корисну для себе інформацію.

Тарас  БРОДЗЯНСЬКИЙ,  ужгородець

Ставлюся позитивно, було би частіше, ще якщо безкоштовно і у вихідний день, коли люди не на роботі — було б дуже добре. На даний момент поміряв тиск — можу летіти в космос.

Нині кожен повинен вміти правильно надати невідкладну допомогу ще до приїзду швидкої – вважають ініціатори заходу. Відтак, працівники товариства пропонують краянам здобути ці елементарні навички не тільки під час акції, а й відвідавши курси. Цьогоріч навчання з надання меддопомоги пройшли понад тисячу закарпатців

Іванна САБО

голова закарпатської обласної організації

Товариства Червоного Хреста України

За цей період у Товаристві Червоного  Хреста пройшли навчання 28 груп по 12-годинній програмі. Люди і самотужки записуються на курси або організовано колективи нас запрошують на такі курси —  і наші тренери виїжджають і читають курси. Але прикро те, що все ж замовляють скорочують програми.

А ще, в організації наголошують, навчання із застосуванням практичних навичок з надання невідкладної допомоги є безкоштовними.

 

Про Захід