Як на Перечинщині відзначатимуть День Незалежності

Опубліковано:

 Про це поговорила влада району.

У райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення у районі заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці Незалежності України, яке провів голова державної адміністрації Микола Грубий.

Про заходи, які планується провести, учасників зібрання докладно поінформувала керівник апарату державної адміністрації Надія Девіцька. Вона зокрема повідомила, що 23 серпня відбудеться церемонія урочистого підняття Державного Прапора України, покладання квітів до пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, вручення грамот і подяк, молебні за Україну та Український народ.

Голова Закарпатської обласної організації “Лемківщина” Василь Мулеса також запропонував провести презентацію синьо-жовтого стягу в районному центрі, довжина якого сягатиме 100 метрів, а ширина 1,5 метрів. Після чого прапор буде передано у музей міста. Планується розгорнути полотнище центральною вулицею Перечина.

Визначено та надано відповідні доручення присутнім щодо організації відзначення державних урочистостей, про хід виконання яких буде заслухано на наступному засіданні.
Підбиваючи підсумки засідання, Микола Грубий зауважив на тому, що цьогорічне відзначення найважливіших державних свят має відбутись на високому патріотичному рівні.

Перечинська РДА


Про Захід