Мукачівці допомогли українській армії кров`ю (ВІДЕО)

Опубліковано:
Журналісти і небайдужі закарпатці здали кров для тих, хто її потребує. Події в державі змушують – запевняють донори. Жінок цього дня у відділенні переливання крові Мукачівської ЦРЛ було більше, лікарі запевняють, сміливих чоловіків не так уже й багато, та й переносять вони цю процедуру досить проблематично.

У відділенні переливання крові Мукачівської ЦРЛ черга. Не байдужі закарпатці, серед яких і журналісти провідних ЗМІ, вирішили зробити найменший внесок заради життя – здати кров. Перед цим – внесення до списку донорів – і на ліжко. Найрідкісніша – мінусова, але більше донорів із плюсовою групою крові.

От тільки настрій у закарпатців зараз далеко не позитивний. Кажуть, трагічні події в Україні не можуть радувати, здають кров для сміливих військових, які захищають східні кордони України. Здати кров – це найменше, що можна зробити для тих, хто боронить нашу країну від ворога на Сході, запевняють донори. Більшість із них під такою голкою вперше, не страшно, адже заради благородної справи. Були серед донорів і молоді татусі, які здавали 450 мл. крові для  своїх вагітних дружин. Донором може стати кожен охочий від 18 років і до пенсійного віку, приймають кров у будні з 10 до 13 години. Боятися нічого, кажуть закарпатці, крім того, ще й смачним чаєм пригостять!  

 

Про Захід