В Закарпатті платникам ПДВ відшкодовано 205 млн грн

Опубліковано:

Протягом січня-травня 2015 року платникам Закарпатської області відшкодовано на розрахункові рахунки 205 млн грн ПДВ, що на 80,6 млн грн або на 64,8% більше ніж аналогічного періоду минулого року. З повернутих сум ПДВ підприємствам-експортерам відшкодовано 188,4 млн грн або близько 92% від загальної суми по області.

В автоматичному режимі відшкодовано понад 144 млн грн 125 платникам області або 70,3% загальної суми.Фахівці відділу контролю за декларуванням податку на додану вартість Головного управління ДФС у Закарпатській області зазначають, що визначення відповідності платника ПДВ критеріям, яким вони повинні відповідати для отримання автоматичного бюджетного відшкодування, проводиться в автоматизованому режимі протягом 15 календарних днів після граничного терміну подачі звітності.

Критерії, яким повинні відповідати платники ПДВ для отримання автоматичного бюджетного відшкодування, визначені пунктом 200.19 статті 200 Податкового кодексу України. Ці критерії побудовані на аналізі даних звітних показників платника та наявної податкової інформації.

Відшкодування ПДВ проводиться з урахуванням бюджетного ресурсу, встановленого Міністерством фінансів України та наявних коштів на єдиному казначейському рахунку. Заявлені суми до відшкодування ПДВ проходять ретельну перевірку на предмет наявних кримінальних проваджень, нанесених державі збитків, користування “схемами” ухилення від оподаткування та наявності податкового боргу.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Про Захід