І Ужгороді поговорять, як вирішити транспорту та земельну проблеми

Опубліковано:

У четвер, 11 червня о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання на тему “Шляхи вирішення транспортних та земельних проблем в місті Ужгороді”.

Володимир Козун, директор ПАТ “Ужгородське АТП-12107” розповість про дотримання графіків маршрутних перевезень через встановлення систему GPS-спостереження на виконання резолюції громадських слухань, налагодження співпраці перевізників з громадськістю.

  Сергій Мацко, керівник транспортного комітету Громадської ради Ужгородської міської ради висвітлить питання подальшої співпраці ГР при УМР та громадськості міста з перевізниками у питанні покращення якості послуг по перевезенні пасажирів, інвестування у транспортну інфраструктуру міста, розробкУ плану розвитку інфраструктури міста.

  Микола Пастухов, керівник ГО “Краще життя” розповість про встановлення полімер-піщаних люків та решіток, благоустрій, робота ЖРЕРів, виділення коштів на підтримку комунальних підприємств.

  Олександр Пересоляк, Голова Громадської ради Ужгородської міської ради висвітлить тему вирішення проблеми виділення земельних ділянок у порушення містобудівної документації, збереження зелених зон у місті Ужгороді, відновлення парку Перемоги.

Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою: пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 13.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Ужгородський прес-клуб

Про Захід