В Ужгороді діятиме понад 10 іноземномовних шкільних таборів

Опубліковано:

В Ужгороді триває остання підготовка таборів відпочинку для школярів у навчальних закладах міста. Так, “звичайні” табори будуть працювати на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (77 дітей) та ліцею “Лідер” – ЗОШ І-ІІІ ст. №20 (78 дітей).

Про це повідомляє “7 днів”

Донедавна табір в школі № 8 був під знаком питання, так як у цьому навчальному закладі проводиться ЗНО. Лише завдяки правильному плануванню освітніх процесів вдалося вирішити цю проблему.

Загалом кошти на відпочинок дітей планується зосередити на оздоровленні, а не літньому перебуванні дітей у школах.

Також в обласному центрі Закарпаття планується створити більше десяти іноземномовних шкільних таборів шести видів: із англійською, німецькою, французькою, російською, угорською та польською мовами.

За попередньою інформацією, ними стануть табори на базі ЗОШ №10, №2, №3, №5, №7, №15, “Інтелект”, №11, ліцей “Лідер”, НВК “Первоцвіт” та Класичної гімназії.

Про такі табори в квітні на зустрічі зі студентами в Ужгороді Міністр освіти Сергій Квіт наголосив: “Ми хочемо охопити всі наші школи, наскільки це буде можливо… Цього року ми пропонуємо зробити тритижневу літню школу англійської мови для всіх наших дітей. Метою є навчання англійської мови та звернення уваги суспільства до даного питання, адже не буває сучасних освіти і науки без англійської мови. Гарний приклад показали студенти Києво-Могилянської Академії: волонтери погодились їхати працювати у таких таборах у найдальші закарпатські села”.  

Про Захід