На “мокрий Найт райд” в Ужгороді вийшло півтисячі велосипедистів

Опубліковано:

Нічні масові велопрогулянки проводять у місті з 2009 року. Першу акцію запланували, аби привернути увагу міської влади до відсутності велодоріжок, нічного вуличного освітлення та проблему відкритих люків на дорогах. З того часу відбулося вже понад півсотні заїздів, однак частково проблеми залишаються актуальними.

Перший у цьому році заїзд стартував від площі Духновича, у супроводі автомобілів автоінспекції велосипедисти здолали приблизно 15 км. Закінчився заїзд концертом відомого музичного гурту “Ватага” та розіграшем цінних подарунків.

Автор ідеї й організаторка усіх заїздів Віта Мунчак розповіла, що мета усіх заїздів однакова –  привернути увагу влади до проблем велосипедистів, а також дозволити цілим компаніям та родинам весело та активно провести вільний час. Також під час цього заїзду багато увагу приділили питанню безпеки як самих велосипедистів, так і пішоходів. Велосипедистам нагадували, як правильно поводити себе на дорозі, не порушуючи правил дорожнього руху.  

Незважаючи на те, що зі стартом заїзду розпочався рясний дощ, більшість учасників колони таки рушили за вказаним маршрутом.   

“День”, Вікторія Жуйко, Ужгород, фото авторки.

Про Захід