В Ужгороді стартувала медична Спартакіада (Фото)

Опубліковано:

Уже вп'ятнадцяте працівники галузі охорони здоров'я Закарпаття збираються на обласну спартакіаду працівників медичних та санаторно-курортних закладів. Спортивне свято розпочалося у суботу, 23 травня на стадіоні “Авангард” і стало рекордним. Участь у спартакіаді взяло найбільше учасників за всю історію – до старту стали 48 команд із майже півтори тисячі медиків. Участь беруть команди численних обласних і міських закладів охорони здоров'я – лікарень, поліклінік та диспансерів, й представники всіх районів краю. 


Привітати учасників спартакіади завітав голова Закарпатської ОДА Василь Губаль. Він висловив подяку медикам за те, що організовують та беруть участь у такому заході та розвивають спорт в ім'я здоров'я. Василь Іванович, який у суботу над ранок повернувся із відрядження на Донеччину, зазначив: “Дивлячись на ваші команди, ще більше переконуюся, що зараз нам вкрай потрібне спілкування. У тому числі і між представниками вашої галузі на Заході і на Сході України. Будучи на Донбасі, мав змогу оцінити вклад медиків у нашу боротьбу, побачив, як працюють ваші колеги, самовіддано допомагають військовим і цивільному населенню. Вважаю, що західні області мають своїм прикладом, своєю дружністю показати людям зі Сходу, що всі ми – Україна, незалежна і соборна. Нам потрібно більше контактів, слід підтримувати один одного в кращих прагненнях. Прошу вас у професійному і людському спілкуванні давати сигнал колегам зі Сходу про те, що ми всі бачимо їх у спільній українській родині, що ми разом, ми єдині”. “Я вітаю із нинішнім святом й бажаю не тільки здоров'я вам та сил підтримувати його в інших, а й у першу чергу миру, і щоби діточки, які разом з вами прийшли на спортивне дійство, ніколи не знали, що таке війна. А нам – активно розвивати галузь, якісно її реформувати, з тим, щоби краяни мали належні медичні послуги, а ви – гідну винагороду”, – сказав Василь Губаль.
Начальник управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА Василь Скрип, вітаючи колег, відзначив: “Щоразу на цьому дійстві переконуюся, що закарпатські медики вміють не лише добре профілактувати, лікувати й реабілітовувати, а й змагатися та відпочивати. Чесної вам боротьби, перемог, добрих стартів і фінішів!”.


Після підняття прапору спартакіади та виконання державного гімну, учасники розійшлися на стартові позиції. Протягом дня медики змагатимуться у 15-ти видах – від волейболу і плавання до сімейних стартів. Найбільше беруть участь у змаганнях з кульової стрільби, а кульмінацією спартакіади стане … перетягування канату. Торік у цій веселій суперечці перемогли представники обласної стоматологічної поліклініки. Позаяк захід традиційний, то і збереження чи здобуття лідерства в тому ти іншому виді для закладів є питанням престижу, тож боротьба на майданчиках обіцяє бути запеклою. Й усе – в ім'я здоров'я!

Прес-служба Закарпатської ОДА

Про Захід