Політичні опоненти УДАРу притягують «за вуха» «сенсаційну» інформацію

Опубліковано:
Намагаючись скомпроментувати представників Закарпатської обласної організації партії “УДАР”, опоненти створюють все безглуздіші “сенсації”. Одна з них – оприлюднення на одному із закарпатських “жовтих” сайтів еротичної фотосесії невідомої дівчини з твердженням, що вона – активістка партії “УДАР”.

Анонімний автор стверджує, що на фото – ужгородка Катерина Короленко, яка розмістила свої знімки у соціальних мережах. Як доказ цього – на одному зі знімків вона одягнена в одяг з символікою партії. Втім, джерело на фотосесію не вказане. Пошук видає як першоджерело… саме той сайт, який і поширив інформацію. Більше того, в жодній із соцмереж дівчину знайти не вдалося.

Голова Ужгородської міськрайонної організації “Ударна молодь” Ладислав Помпель зазначив, що серед активістів “молодіжки” такої дівчини нема. Його ж слова, що Катерина не має стосунку до закарпатського УДАРу, підтверджують і в осередку. А партійну атрибутику пояснюють ймовірною одноразовою участю дівчини під час виборчого процесу, коли на роздачу агітпродукції додатково залучалися охочі.

Натомість керівництво Закарпатського УДАРу, розуміючи, що недоброзичливці, оприлюднивши особисті фотографії дівчини, спровокували хвилю негативу проти неї, пропонують їй допомогу. У разі необхідності надати юридичну консультацію і знайти автора “новини”, аби притягти його до відповідальності.

“Нам, як політичній силі, поява таких матеріалів – зайвий доказ того, що у когось чешуться руки, аби “насолити” і бодай якось очорнити нашу діяльність. Але такі жалюгідні провокації лише викликають усмішку. А от дівчині чиїсь політичні “ігри” можуть коштувати дорого. В першу чергу, в моральному плані. Тому, вважаємо, потрібно знайти тих, хто це зробив. Якщо вона потребує допомоги, може звертатися до нас”, – сказав заступник голови Закарпатської облорганізації Андрій Риба.

Про Захід