За понад 100 тисяч гривень Віктор Балога хоче дізнатися електоральні вподобання закарпатців

Опубліковано:

Фотокореспондент інформаційного агентства “Українські новини” В'ячеслав Ратинський зумів зафіксувати sms-переписку нардепа Віктора Балоги, з якої можна зробити висновок, що Балога вже готується до виборів у місцеві ради, які відбудуться в кінці жовтня, зокрема цікавиться нинішніми електоральними вподобаннями закарпатців.

Судячи з переписки, Віктор Балога замовив опитування в Ігоря Тищенка, засновника та співвласника Соціологічної групи “Рейтинг”. Як повідомляє консультант нардепа, одне питання коштує 250 доларів, а всього треба 20 питань. Тобто загалом опитування коштує 5000 тисяч доларів, або 110 тисяч гривень (при курсі 22 грн за долар).

Балога погоджується з сумою та пише “Добре. Тоді запускайте”.  

Журналіст “Українських новин” припускає, що мова може йти лише про місцеві вибори, отож, найімовірніше, нардепа цікавить соціологічний зріз на Закарпатті. 5 тисяч доларів – це середня ціна для проведення опитування з вибіркою 2 тисячі людей, яка вважається репрезентативною для виявлення ситуації на рівні окремої території чи стандартного округу депутата ВР. 

Про Захід