Ужгородок запрошують на семінари жіночого здоров`я

Опубліковано:

В Ужгороді відбудеться три цікаві семінари: “Стародавні практики йогів” 30 травня; Підготовка до природніх пологів – 30 травня та “Жіночі практики за системою” Вагітон ” 31 травня, який проводитиме інструктор Київської школи йоги і керівник системи “Вагітон” Наталі Пахомова. Отримані кошти з семінарів підуть на благодійні цілі. 

Перший семінар складається з трьох частин: перша передбачає навчання самомасажу живота, друга – підготовку до природніх пологів, третя – тренінг за системою Вагітон інтимна гімнастика. Теоретичне навчання передбачає отримання інформації про йогівський самомасаж живота показання, протипоказання, ефект, про анатомію м'язового корсету черевної порожнини. Практична частина – це демонстрація основних прийомів для освоєння Удияна бандхи, Наулі, агни сара крії дхауті. Вартість семінару 500гр., тривалість 2.30, до семінару не їсти ситно 2 год. 

Після перерви на чай відбудеться бесіда на тему “Підготовка жіночого організму до вагітності та пологах, що потрібно знати кожній жінці” Учасниці дізнаються, як народити природно і без травм тканин; як відновити тіло і вагінальний об'єм після пологів без шкоди для тіла. Так само будуть корисні рекомендації щодо коректного носіння і годування малюка. Вартість бесіди 200 грн. 

Упродовж другого дня семінару розглядатимуться такі теми: У чому секрет жіночої практики? Короткий і достатній для розуміння огляд анатомії жіночого тазового дна, що таке система Вагітон. Анатомія м'язового корсету черевної порожнини На рівні фізичного тіла “головним” і видимим результатом є підтримання здорових органів травлення та репродуктивної системи. Посилюючи крово- і лімфовідтік зникають застійні явища в органах черевної порожнини і малого тазу. Гіподинамія, вплив гравітації, сидяча робота, малорухливий спосіб життя сприяють застою венозної крові і лімфи. Виконуючи нескладні вправи з черевною порожниною і тазовим дном, ви вирішуєте безліч питань пов'язаних з вашим здоров'ям. На семінарі навчать, як краще відчувати, усвідомлювати і приймати своє тіло, і помітно підвищити свої відчуття під час занять сексом. 

Практична частина: отримання навичок роботи з лазерним тренажером Корнєва. Вартість семінару: 800гр. Частина виручених коштів будуть відправленні на благодійність. Контакти: Альона Гондорчин, 0501502038

Про Захід