4500 ужгородців, у яких забудовник намагався відібрати двір, таки відстояли свої інтереси

Опубліковано:
Прокуратура міста Ужгорода відстояла у суді права 4500 ужгородців, які стояли перед загрозою втратити двір – суд прийняв рішення у задоволенні позову приватного підприємства “ЗакарпатІнвестбуд” до Ужгородської міської ради та Департаменту міського господарства відмовити.
 
Нагадаємо, прокуратура вступила у вказаний позов з метою захисту інтересів держави та мешканців будинків №№35,37,39 по вул. 8-го Березня, №№30,32,34 по вул.Можайського, №№3,5,7,9,9а по вул. Генерала Свободи.
 
Як пояснив прокурор міста Ужгород Іван Зарева, прокуратурою міста вивчено матеріали справи і встановлено порушення інтересів держави та громадян у сфері регулювання земельних відносин.
 
Позивач-забудовник намагався через суд скасувати рішення сесії міськради про відмову в продовженні оренди землі і  визнати договір оренди землі поновленим ще на 5 років до 2018 року та зобов'язати Департамент міського господарства підписати новий договір оренди.
 
Проте, прокуратурою в суді було доведено, що згідно чинного законодавства прийняття рішення про передачу чи відмову у передачі в оренду земельних ділянок комунальної власності міста є виключною компетенцією Ужгородської міської ради.
 
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Про Захід