В УжНУ провели “Форум кар’єри”

Опубліковано:

Днями за підтримки Центру кар'єри УжНУ, Закарпатського обласного центру зайнятості, управління молоді і спорту Закарпатської ОДА, представництва міжнародної молодіжної організації “AIESEC в Україні” відбувся “Форум кар'єри” для студентів та випускників університету.

У роботі “Форуму кар'єри” взяли участь такі роботодавці:
• Генеральний партнер: ПЛАТІ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД ТОВ;
• Партнери: JABIL (ТОВ “Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед”), SAV service (ДП “САВСЕРВІС ЗАКАРПАТТЯ”), Thinkmobiles, YAZAKI (ТОВ “Ядзакі Україна”), Закарпатський обласний центр зайнятості.

Захід відкриває більше кар'єрних можливостей та перспектив працевлаштування для студентів і випускників, дає шанс дістати привабливі реальні пропозиції роботи. Всі охочі мали змогу поспілкуватися з представниками провідних компаній, продемонструвати свій потенціал та обрати діяльність, яка їм до душі.

Як зауважують організатори заходу, перевагою форуму є те, що всі компанії-учасники мають змогу внести до своєї бази даних десятки кандидатів протягом тільки одного дня. Таким чином, компанії і надалі розглядатимуть кандидатури спеціалістів, навіть якщо вакансія з'явилася вже після “Форуму кар'єри”.
 

Із вітальними словами на заході виступили проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Денис Ман, директор Центру кар'єри УжНУ Тетяна Бутурлакіна. Гості відзначили доцільність такого заходу та запросили охочих спілкуватися безпосередньо з представниками провідних компаній краю.

Окрім презентації провідних роботодавців краю та можливостей ознайомилися із вакансіями, що пропонуються, студенти і випускники мали змогу відвідати тренінги, присвячені питанням ознайомлення з техніками пошуку роботи й написання резюме, а також навчальні тренінги від представників роботодавців щодо особливостей успішного проходження співбесіди.
 

Окрім того, студенти дістали інформацію про проведення Мовної школи від “AIESEC”, що проходитиме з 6 липня до 3 серпня на фізичному факультеті: вивчатимуть англійську (початковий, середній, вищий рівні), китайську (початковий рівень), іспанську (початковий рівень).

Курси проводитимуться в інтерактивній формі із залученням волонтерів з Китаю, Тайваню, Мексики, Індонезії та інших країн. Вартість уроку англійської — 25 грн за 2 год, інші мови — 20 грн за урок. Є змога придбати і пакет послуг за 250 грн, до якого входять 12 уроків, 4 дискусійні клуби та 4 спеціальні заходи від волонтерів. 

Більше – у групі “Language School Summer 2015 від AIESEC Ужгород” соцмережі “Вконтакті”.

Медіацентр УжНУ

 

Про Захід