У Львові у неділю будуть вшановувати Героїв

Опубліковано:

У неділю, 24 травня, у Львові вшановуватимуть пам'ять героїв національно-визвольних змагань.

Свято Героїв розпочнеться об 11:00 год. покладанням квітів до пам'ятника головному командирові Української Повстанської Армії генерал-хорунжому Романові Шухевичу у Білогорщі, інформує прес-служба міськради. 

Опісля стартує пробіг естафети студентів Львівського державного університету фізичної культури за маршрутом: площа навпроти пам'ятника Р. Шухевичу – Поле почесних поховань № 76 Личаківського кладовища. Це щорічна естафета студентів Львівського державного університету фізичної культури, присвячена пам'яті героїв національно-визвольної боротьби.

О 12:00 год. представники влади та громадськості вшанують новітніх Героїв України і покладуть квіти до могил на полі почесних поховань № 67. Звідси учасники заходу перейдуть до Поля почесних поховань № 76, де покладуть квіти до могил учасників АТО. Тут же відбудеться панахида, після якої учасники вирушать урочистою ходою до проспекту Свободи,

Також о 12.00 год. з нагоди Свята Героїв покладуть квіти до пам'ятника Степану Бандері. Тут же відбудеться віче, за участю влади міста й області і громадськості. Від пам'ятника С. Бандері йтиме колона до просп. Свободи за маршрутом: пам'ятник С.Бандері – вул. С. Бандери – вул. Коперника – просп. Свободи. Учасники ходи зупинятимуться та покладатимуть квіти до пам'ятних дошок, присвячених видатним діячам боротьби за незалежність України, повідомляє “Вголос”.

Опісля представники молодіжних громадських організацій та студентської молоді зустрінуться з представниками ветеранських і патріотичних громадських організацій на просп. Свободи, спільно покладуть квіти до пам'ятника Т. Шевченка та виконають Державний Гімн України.

Про Захід