Дитяча вокальна студія “Намисто” відсвяткувала своє 10-­річчя (Фото)

Опубліковано:

21 травня в залі Закарпатського обласного театру ляльок відбувся творчий вечірдитячої вокальної студії “Намисто” – з нагоди 10-­річчя від створення.

За час існування, вокальна студія при Ужгородському районному будинку культуривиховала більше сотні співочих намистинок. Нині майже 30 вихованців (5­16 років)здобувають вокальний вишкіл під наглядом незмінних керівників студії – знанихзакарпатських артистів Сергія та Тетяни Раховських.

На питання, поставлене в назві концерту – “Чого хочуть діти?” ­ організаторивідповіли вдало підібраним репертуаром, основна тематика якого ­ мирне і щасливежиття: як у кожній родині, так у всій Україні. Вихованці “Намиста” майстерно виконали відомі народні та естрадні пісні, авторські музичні композиції на вірші керівників студії, а також – на слова закарпатських письменниць Ганни Томенюк,Ольги Тимофіївої, Маріанни Салай­Пак.

Примітною для вже десятків останніх виступів колективу є благодійність. І цього разу одночасно з концертом тривав розпродаж творчих доробків подружжя Раховських та творів їхніх студійців – для підтримки закарпатських військових.

Розділили з “Намистом” радість ювілею батьки вокалістів і випускники студії, друзі колективу й колеги по сцені, представники галузі культури та мистецтва краю.

До свого ювілею колектив записав аудіодиск і підготував нотний збірник “Співочі намистинки”, що незабаром вийде друком за сприяння Управління культури Закарпатської ОДА.

Крім того, дитячому вокальному колективу “Намисто” найближчим часом можутьприсвоїти звання “зразкового”. Принаймні, члени атестаційної комісії, котрі завіталина концерт, мали змогу сповна оцінити творчу підготовку колективу.

Управління культури Закарпатської ОДА

Про Захід