До Дня вишиванки в Ужгороді «припарадились» навіть пам’ятники

Опубліковано:

21 травня в Ужгороді прикрасили вишиванками найвизначніші пам'ятники міста.

Завдяки свободівській раптівці “Одягни своє місто у вишиванку” 12 ужгородських пам'ятників нині нагадують ужгородцям та гостям міста про чудове свято – Всеукраїнський День вишиванки.

“Берегти й пропагувати власну культуру, відроджувати й популяризувати традиції, яких століттями дотримувались наші предки – одне з основних завдань кожної жінки, особливо нині, коли ворог намагається у нас їх забрати. Українська вишиванка завше була для нас священним оберегом і цей чудовий звичай ми маємо передати у спадок нашим дітям”, – підкреслює свободівка, активістка  Всеукраїнського Об'єднання “Яворина”, Наталія Лелекач.

Учасники раптівки ділились гарним настроєм з перехожими, котрі залюбки долучались до заходу та фотографувались із стилізованими пам'ятниками.

 “Приємно було спостерігати за посмішками людей, що проходили повз. Такі акції в Ужгороді є рідкістю, це маленькі кроки до нашої спільної великої справи – тотальної українізації, якої так не вистачало нам ще рік тому. Впевнений, що продовжуючи таку діяльність нині, нашим дітям у майбутньому вже не прийдеться змінювати сімейний затишок на  зброю, як це були змушені зробити ми”, – прокоментував боєць Легіону Свободи, Ігор Ріхтер. 

 

Про Захід