Філологи й журналісти відсвяткували день факультету (Відео)

Опубліковано:

Цього разу все було інакшим: місце проведення, формат програми, ба навіть сам процес підготовки. Майже тригодинна розважальна програма зібрала повну залу глядачів.

Відкрила вечір декан факультету Галина Шумицька: “Я дуже рада, що ми зібралися тут такою великою факультетською родиною. Цілий рік кожен докладав чимало зусиль, аби  загальний результат був високим. Цей семестр пройшов у нас під знаком дуже гарної акції “Гарячі серця”, натхненником та організатором якої став викладач кафедри української літератури Олег Хававчак. Йому активно допомагали студентські активісти. І нині відбудеться урочиста передача зібраних на потреби закарпатських військових коштів. Приємно, що передавати їх будемо представникові руху підтримки вояків, якою є випускниця нашого факультету Олександра Артюхіна. Найактивніших студентів відзначаємо грамотами та солодким подарунком”.

Нагороди активістам вручив проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Ігор Король, який у вступному слові привітав один із перших факультетів університету зі святом та висловив сподівання, що постійна активна діяльність цього структурного підрозділу й надалі буде прикладом для всього вишу.

Творчу частину свята розпочали неперевершені філфаківські ведучі Андріана Якубик, Андрій Мигаль, Женя Попович, Саша Курта та Віктор Федурця. Ну а далі виступи кожного з відділень факультету: українського, словацького, російського та журналістики. Жартували із ситуацій студентського життя, особливостей викладачів та факультету в цілому. А ще – танцювали і дивилися фотоколажі з випускниками.

Журналісти демонстрували також відео флешмобу, який провели напередодні разом зі студентами інших відділень і навіть факультетів, до прикладу, стоматологічного: оскільки з нового навчально року на філфаку навчатимуться й рекламісти та піарники, то вже нині тут смакували специфікою діяльності майбутніх професіоналів.

Студентки Тетяна Лемак, Олександра Балабан, Мирослава Вербищук дарували присутнім свій чарівний спів. Особливим був виступ Ганни Шміляк, студентки українського відділення, яка дійшла до півфіналу вокального конкурсу “Голос країни”.

Справжню бурю оплесків викликав африканський танець, який виконали студенти-медики Кельвін, Джордж, Сані та Ґабрієль спільно з українськими дівчатами з факультету, а також сольний номер Джаннатул Джоардер, дівчини з Бангладешу, яка співала не лише англійською та бенгальською, а й українською.

Веселила гостей на святі й команда КВК “В комі”. Оскільки ж 21 травня вся Україна відзначає День вишиванки, то просто на вечорі домовилися прийти на пари у вишитих сорочках.

Ну, а фіналом святкування стало прощання з випускниками, яким вручили фірмові футболки факультету, а молодші студенти виконали для них пісню.

Насамкінець дякували тим, хто допоміг в організації вечора: профкому студентів УжНУ, адміністрації клубу “Фантом”, спонсорам – депутату обласної ради Андрієві Балозі, депутату міськради Богдану Андріїву, ресторану італійської кухні “Il tempo”, кафе “Какао”, а також  інформаційним спонсорам – Медіацентру УжНУ та творчому об'єднанню “24”. 

mediacenter.uzhnu.edu.ua

Про Захід