Валерій Пацкан взяв участь у відкритті Всесвітнього конкурсу «Міст китайської мови»

Опубліковано:

Сьогодні народний депутат України Валерій Пацкан разом з Послом Китайської Народної Республіки в Україні Чжаном Сіюня, та ректором Київського національного лінгвістичного університету Романом Васьком відкривав відбірковий тур XIV Всесвітнього конкурсу “Міст китайської мови”. Про це політик повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук. 

Цей конкурс проводиться для того, щоб відібрати серед українських студентів найкращих знавців китайської мови та культури. Кращі візьмуть участь у аналогічному конкурсі вже світового рівня.

Знання українських фахівців китайської культури допоможе нашій державі успішно розвивати українсько-китайські відносини. Саме тому мучасну молодь важливо й надалі заохочувати для участі в цьому конкурсі. Переможець конкурсу “Міст Китайської мови” пройде стажування в Комітеті Верховної Ради з питань прав людини національних меншин і міжнаціональних відносин.

Сьогодні разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні паном Чжаном Сіюня та ректором Київського національного лінгвістичного університету Романом Васьком відкривали відбірковий тур XIV Всесвітнього конкурсу “Міст китайської мови”, який був організований спільно відділом з питань освіти Посольства КНР в Україні та Інститутом Конфуція Київського національного лінгвістичного університету. 
Мета цього конкурсу – відбір кращих знавців китайської мови і культури серед українських студентів для подальшої участі у Всесвітньому конкурсі “Міст китайської мови”, який щорічно відбувається в Китайські Народні Республіці. 
Для успішного розвитку нашої країни нам потрібні фахівці, які мають глибокі знання культури, мови, устрою КНР для поглиблення українсько-китайських відносин стратегічного партнерства. З огляду на це, дуже важливо заохочувати молодь і надалі брати участь у цьому конкурсі. 
Також зазначу, що переможець конкурсу “Міст китайської мови” пройде стажування в Комітеті Верховної Ради з питань прав людини національних меншин і міжнаціональних відносин.

Про Захід