На Закарпатті відзначили фіналістів другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Опубліковано:

У номінації «Фізика». Урочисте нагородження відбулося в атріумі обласної військової адміністрації.

Від імені очільника краю педагогів та поважне журі привітав заступник голови ОВА Олександр Пацкан. Він подякував учасникам та учасницям конкурсу за креативність, відповідальність і новаторський підхід до поставлених завдань.

«У сучасному світі важко переоцінити важливість та необхідність такої науки, як фізика. Сьогодні знання з цієї дисципліни потрібні у всіх сферах людського життя – від побуту до застосування на фронті. Тож ми вдячні кожному з вас за те, що свій досвід передаєте учням та виховуєте освічену, талановиту й перспективну молодь. Дуже радіємо, що мали за честь приймати наукову еліту України й чекаємо вас знову на Закарпатті», – підкреслив Олександр Пацкан.

Керівництво краю разом із завідувачем кафедри фізики і методики навчання фізики, астрономії Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, доктором педагогічних наук, кандидатом фізико-математичних наук, професором та головою журі Володимиром Заболотним нагородили переможця і лауреатів всеукраїнського конкурсу.

Титул «Учитель року – 2024» у номінації «Фізика» виборов педагог опорного закладу «Брусницький заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів ім. І. Миколайчука» (Чернівецька область) Михайло Гунько.

Лауреатами конкурсу стали вчитель фізики Славутицького ліцею (Київська область) Віталій Стеценко та вчитель фізики комунального закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання № 136 „Класична гімназія ім. Кирила і Мефодія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад – валеологічний центр“» (Дніпропетровська область) Ярослав Федько.

У спеціальній номінації «Найкреативніший учитель» перемогла педагогиня з Одещини – вчителька фізики комунального закладу «Рішельєвський науковий ліцей» Оксана Колесникова.

Цінні подарунки переможцеві, призерам, учасникам та членам журі конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Фізика» вручила голова Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Повханич.

Закарпатська ОВА

Про Захід