На Тячівщині відновлять “унікальний” дитсадок

Опубліковано:

Свого часу цей садок називали “унікальним” і “найкращим в Україні”. Та вже кільканадцять років заклад, що був збудований коштом Тересвянського деревообробного комбінату та ним же й утримувався, занепадає. Припинити руйнування та надати нове життя садку вирішив керівник області.

“Треба ставитися по-господарськи та забезпечити роботу дитсадочка в одному з найбільших селищ Тячівщини” – наголосив голова Закарпатської ОДА Василь Губаль. Він дав доручення відновити роботу спершу хоча б трьох-чотирьох груп, а відтак працювати над тим, щоби садочок запрацював на повну потужність.
Під час робочої поїздки на Тячівщину голова ОДА відвідав заклад разом з керівником району Василем Йовдієм. Василь Михайлович розповів, що будівля дитсадка “Веселка”, виконана за оригінальним проектом, загалом розрахована на перебування близько 320 діток. Заклад був справді надзвичайним – садок не один раз визнавали найкращим в Україні, він мав особливе оздоблення та усі умови для перебування, виховання і розваг малечі. Утім, через проблеми деревообробного комбінату заклад закрили і він почав руйнуватися. Зараз для реконструкції потрібно близько 15-17 мільйонів гривень. Розраховують, аби запрацювали групи, де виховуватимуться близько 280 дітей.

Роботи вже тривають: оновлюють дах, облаштовують опалення, на часі – ремонт водопостачання. Відкрити реконструйований садочок слід до кінця цього року – таку задачу поставив голова Закарпатської ОДА, який проінспектував стан закладу. “Селище Тересва, в якому живуть близько семи тисяч людей, потребує дитячого садочку, й відновлення його роботи – більш ніж актуальне. Сподіваюся, дитячі голоси ми тут почуємо вже восени”, – сказав Василь Губаль.

Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід