Чи впливають ГРІ та бактеріальні інфекції на імунітет

Опубліковано:

Очевидно, йдеться про обернену залежність: часті ГРІ є свідченням зниженого імунітету. Нормою для дорослих вважається 4 епізоди ГРІ на рік, для дітей – 5-6 епізодів. Якщо ГРІ протікають швидко та відносно легко, хвилюватися немає причин. Однак, якщо так звана застуда супроводжується високою температурою, часто рецидивує протягом року та ускладнюється іншими захворюваннями, – це свідчить про те, що імунна система не здатна самостійно боротися з агентами-збудниками ГРІ.

У такому випадку першочергове питання – як саме лікувати ГРІ? Передусім слід з’ясувати походження захворювання. На жаль, у більшості випадків збудника ГРІ ідентифікують при запущених формах у нелікованих пацієнтів. Це значно ускладнює лікування ГРІ у дітей та людей похилого віку. Крім того, загальноприйнятою практикою є призначення емпіричної антибіотикотерапії без мікробіологічної діагностики.

Лікування гострих респіраторних інфекцій буде значно ефективнішим, якщо починати його з якісної лабораторної діагностики. Точна інформація про агента-збудника та його чутливість до певних антибіотиків дає змогу призначити відповідну терапію, що зекономить і час, і кошти пацієнта.

Лабораторія “Астра-Діа” пропонує швидкі бактеріологічні тести з визначенням чутливості до антибіотиків (ARI Well Done). Завдяки цій системі можна визначити наявність збудників: Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes (Group A), Streptococcus agalactiae (Group B), Haemophilus influenzae, Haemophilus spp, Staphylococcus aureus, Mycoplasma spp., Mycoplasma pneumoniae, Pseudomonas spp., Candida spp., Candida albicans.Термін виконання дослідження – 3-4 дні, вартість – 550 грн.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш веб-сайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75; 067 312 66 69; 050 338 17 48.

Про Захід