Буковинські прикордонники з переслідуванням зупинили два позашляховики (Відео)

Опубліковано:

На одному з контрольних постів в Чернівецькому районі, охоронці кордону відділу «Красноїльськ» спільно з оперативними співробітниками загону та курсантом академії МВС намагались зупинити для перевірки два позашляховики.

Автівки рухались у напрямку українсько-румунського кордону.

Однак водії проігнорували вимогу військовослужбовців Держприкордонслужби та продовжили рух в бік державного кордону. Затримати правопорушників вдалося після переслідування та попереджувальних пострілів вгору. Аби уникнути відповідальності, четверо громадян намагались покинути транспортні засоби та пішки втекти до Румунії.

Порушниками виявилися мешканцями населеного пункту Красноїльськ Чернівецького району, які, ймовірно, причетні до незаконного переміщення тютюнових виробів. Про виявлених правопорушників прикордонники повідомили співробітників Нацполіції.

Стосовно затриманих складено протоколи за ст. 185 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця» та ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід