Буковина: полісмени взяли участь у заході присвяченому Всесвітньому Дню біженців

Опубліковано:

Сьогодні, 21 червня, у Сквері Дня Вишиванки в Чернівцях відбувся інтеграційний захід з метою підтримки і допомоги вимушено переміщених осіб та осіб постраждалих від війни. 

Акцію організували співробітники Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації. До заходу приєдналися співробітники сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в Чернівецькій області. 

Через повномасштабне вторгнення росії на територію нашої держави багато українців були вимушені покинути свої домівки та переїхати у безпечні місця. Такі родини знайшли прихисток на  Буковині. 

Поліцейські Чернівецької області завжди підтримують внутрішньо переміщених осіб та організовують пізнавальні заходи для дорослих та дітей, які проживають на території області.

Сьогодні під час інтеграційного заходу ювенальні поліцейські Чернівецької області розгорнули тематичну локацію для внутрішньо переміщених  дітей. Там правоохоронці розповідали діткам про особливості своєї професії та роздавали листівки про те, як не стати жертвою протиправних дій. 

У наш нелегкий час турботи та підтримки потребують не лише дорослі, а й діти. Ми – поліцейські  робимо все, щоб життя кожної дитини було безпечним та щасливим у кожному регіоні нашої держави, – говорить старший лейтенант поліції Юрій Мельник.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід