Будівництво туберкульозної лікарні на Тячівщині: серед проблем – відсутність дороги до закладу (Фото)

Опубліковано:

Про це йдеться на сторінці Центру легеневих хвороб у мережі «Фейсбук»:

У рамках робочої поїздки по області провели виїзну нараду на грантовому об’єкті у с.Нижня Апша на Тячівщині. Тут триває будівництво туберкульозної лікарні на 100 ліжок, угоду щодо якої Україна і Польща підписали ще у 2018 році. Бюджет проєкту складає 6 млн. 400 тис. євро. 

Тут не стихають роботи. Однак підрядник стикається із певними проблемами, пов’язаними з тим, що з часу виготовлення проектної документації змінилися деякі норми, технології тощо. 

Одна з суттєвих проблем – відсутність під’їзної дороги до майбутньої лікарні. Підрядна організація власними силами та коштом влаштувала грунтову дорогу для проїзду транспорту на об’єкт. Однак, коли лікарня запрацює, вона  потребуватиме сучасних під’їзних шляхів. Вирішили, що територіальна громада замовить проект будівництва дороги, а фінансувати її будемо коштом самої громади та зі співфінансуванням з обласного бюджету, оскільки дорога – невід’ємна частина нормального функціонування майбутнього закладу.Інших робочих питань виникло чимало, але вони легко вирішуються, коли всі налаштовані на конструктив та позитивний результат своєї роботи. Закарпаття скоро матиме потужний лікувальний заклад європейського рівня!

Про Захід