Берегівський суд зняв звинувачення у корупції з лісівника

Опубліковано:

Учора, 13 лютого, відбулося завершальне судове засідання у кримінальному провадженні щодо обвинувачення працівника Берегівського лісового господарства.

Нагадаємо, інцидент трапився 26 липня минулого року. Представниками правоохоронних та силових органів було зафіксовано отримання працівником, майстром лісу, коштів у розмірі 13 тис грн за відпуск деревини ( дров паливних) породи дуб ніби- то поза офіційним бухгалтерським обліком державного підприємства, що було кваліфіковано як отримакння неправомірної вигоди ( хабаря). Його було затримано у порядку ст. 208 КПК України. Щодо працівника було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України ( вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою) та обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Однак, органом досудового розслідування не було доведено наявність у діях працівника складу злочину, передбаченого ст. 368 КК України. Відтак, з працівника було зняте обвинувачення за корупційною статтею.

Сьогодні Берегівським районним судом було завершено розгляд цієї справи, інформує ЗОУЛМГ.

“Дякуємо об’єктивному розслідуванню представниками правоохоронних органів та чесному і неупередженому суду”, – зазначив директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного.

Про Захід