Авіарейси між Ужгородом та Будапештом: Полосков звернувся до МЗС

Опубліковано:

Незабаром відбудеться зустріч Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та його угорського колеги Петера Сійярто.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков. Про це повідомляє пресцентр ОДА.

«Дипломатія – це завжди вікно нових можливостей. Особливо це відчуває на практиці Закарпаття, коли йдеться про роботу з нашими стратегічними партнерами. 

У нас багато спільних інфраструктурних, культурних, освітніх, туристичних, гуманітарних та інших проєктів, які ми разом реалізовуємо для добробуту регіону», – зауважив очільник Закарпаття.

З-поміж усіх Анатолій Полосков виокремив проєкт, що має велику перспективу і точно буде позитивно впливати на регіональний розвиток та міжнародні зв’язки двох країн.

Йдеться про можливість запуску авіарейсу Ужгород – Будапешт.

Так, голова облдержадміністрації звернувся до Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з проханням включити у порядок денний робочої зустрічі з угорським колегою Петером Сійярто обговорення питання можливості запуску міжнародного авіасполучення між Ужгородом та Будапештом.

«Враховуючи розвиток інфраструктури аеропорту «Ужгород», а також успішний досвід внутрішніх рейсів, настав час просувати питання щодо можливого запуску міжнародних рейсів до країн-сусідів, з якими у нас найбільший транспортний та пасажирський потік», – підкреслив голова Закарпатської ОДА.

Керівництво області подякувало Президенту України Володимиру Зеленському, колегам з Офісу Президента та Міністерства закордонних справ України за увагу до Закарпаття та постійну ефективну комунікацію, адже це надважливе питання.

«Сподіваюся, наші колеги та партнери підтримають ініціативу і ми разом будемо працювати над розвитком таких важливих для усіх нас зв’язків», – додав Анатолій Полосков.

Про Захід