Регіональні Новини Соціум

Андрій Півень: «Як керівник я несу персональну відповідальність за весь процес»


Клієнт, який тільки переступив поріг офісу, або дилерського центру «Нобілекс» чи то у Львові, чи то у Кошицях, чи то в Ужгороді, отримає якісну послугу.
Про особисту гарантію якості та впевненість в продукції «Нобілекс» розповів генеральний директор заводу Андрій Півень в інтерв’ю «Про Захід».
За його словами, вікно компанії «Нобілекс» – сучасне, енергозберігаюче і допомагає заощаджувати гроші.


«Я пишаюся своєю командою менеджерів, злагодженою роботою відділу контролю за якістю, тому впевнено й легко даю свою особисту гарантію. До речі, якщо й виникають якісь проблеми у наших замовників, то ми намагаємося їх вирішити дуже швидко, бо це теж частина якості продукції й особистої гарантії Андрія Півня», – запевнив підприємець.


Андрій Півень зауважив, що утримання високої планки якості продукції, впровадження нових стандартів саме в сфері енергозбереження, збільшення монтажної ширини продукції, дає можливість працювати не тільки з українськими споживачами.


«Наші склопакети милують око в Угорщині, Польщі, Австрії, Німеччині та Словаччині. Наші вікна стоять в приватних будинках Будапешту, Кошице, Львова, Києва та багатьох інших міст. І для мене це велика честь», – підкреслив керівник «Нобілексу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

44 + = 46