Акційна пропозиція від “Закарпатської Ендоклініки”

Опубліковано:

Функція щитоподібної залози тісно пов’язана з системою гіпоталамус – гіпофіз – яєчники, перш за все, завдяки наявності загальних центральних механізмів регуляції. В свою чергу стан репродуктивної системи має виражений вплив на функцію щитоподібної залози.

Порушення функції щитоподібної залози можуть стати причиною передчасного або пізнього статевого дозрівання, розладів менструального циклу, ановуляції, неплідності, невиношування вагітності, патології плода. Стан репродуктивної системи, в свою чергу, суттєво впливає на щитоподібну залозу, що підтверджується змінами її функції під час вагітності, лактації, доброякісних пухлинах та гіперпластичних процесах жіночих статевих органів.

Тому на період з 23.09 по 29.10 ми пропонуємо провести УЗД діагностику щитоподібної залози та репродуктивної системи в пакеті «Жіноче здоров’я», який включає УЗД щитоподібної залози та УЗД органів малого тазу. Вартість послуги 400 грн.

Ми працюємо для вашого здоров’я!

Для попереднього запису і за будь-яких питань пишіть в особисті повідомлення у месенджер або на Viber за номером: 099 268 70 28.

Або телефонуйте: 067 375 60 50.

Про Захід