В місті Івано-Франківськ міліція і комунальні служби не можуть дати раду крадіям каналізаційних люків і зливних решіток.
Цьогоріч зловмисники вже поцупили з сотню таких металевих виробів. Про це йшлося на нараді в міського голови, повідомляє “ТР Край”.
На початку року місто недорахувалося 44 зливних решіток і шести кришок люків. У лютому не стало відповідно 36 і 15 виробів з металу. Міський голова Віктор Анушкевичус занепокоїний, що це може призвести до нещасних випадків і головною причиною масових крадіжок вважає те, що метал приймають у пунктах збору металобрухту.
