Опівночі бійців зі 128-ї бригади вітали в Києві (Фото)

Опубліковано:





128-а ОБПГ їде додому! Близько опівночі автобуси з бійцями, що повертаються з Дебальцівського пекла до своїх родин, з квітами зустрічали в Києві.

Про це пише група “Укроп – Український Опір”.

“Хлопці брудні та втомлені… і такі сором'язливі”, – описує враження від зустрічі хтось з учасників.

Очікується, що вже сьогодні бійці 128-ї прибудуть на Закарпаття.


Про Захід