Нині практично кожна третя сільрада Рівненської області не може забезпечити себе фінансово. У багатьох коштів немає не тільки на фінансування бюджетних закладів, а й на утримання адміністративного апарату. Тому обласні влада закликає громади об`єднатися.
Це можна робити на основі Закону “Про добровільне об'єднання територіальних громад. Обласні чиновники впевнені, що в такий спосіб сільради отримають додаткові можливості фінансування, пише “ЕрвеУА”.
Завдяки спільному, а відтак більшому, бюджету з'явиться більше грошей на розвиток територій. У такому випадку громади матимуть більші повноваження і ресурси на рівні міст обласного значення або району”.
