Львів’яни сьогодні сказали чиновникам “фе”

Опубліковано:





Сьогодні, 24 лютого, у сквері навпроти Львівської ОДА відбувся пікет. Майже сотня людей протестували проти зняття пільг, оподаткування пенсій та недостатніх соціальних виплат.

Найбільше серед протестувальників було чорнобильців і афганців. Вони вимагали у влади не забирати у них пільги і збільшити соціальні виплати. Містяни впевнені, що Пенсійний фонд незаконно урізає виплати, які мають бути в кілька разів більші, повідомив “Прес-центр”.

До мітингарів вийшов заступник голови Львівської ОДА Ю. Підлісний і запросив пікетувальників на “круглий стіл” увечері в четвер для детального розгляду їхніх вимог.


Про Захід