Завтра “Самопоміч” розкаже про свою діяльність в Ужгороді

Опубліковано:





 У вівторок, 24 лютого, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому ініціативна група об'єднання “Самопоміч” Ужгорода презентує свою команду та проекти, які реалізовуватимуться в обласному центрі Закарпаття.

Детальніше про проекти та діяльність “Самопомочі” розкажуть:

– Сергій Козмович, координатор ініціативної групи;

– Олександр Уліганинець, член керівного органу ініціативної групи;

Павло Білецький, член керівного органу ініціативної групи, керівник напрямку по роботі зі ЗМІ;

– Олександра Терембець, член ініціативної групи, телеведуча;

– Андрій Васильчук, юрист, член ініціативної групи.


Про Захід