60 тисяч мешканців Рівненщини отримали кращий доступ до публічних послуг

Опубліковано:

Створення чотирьох нових ЦНАП у громадах Рівненської області, а також забезпечення обладнанням ще 49 центрів адмінпослуг. Це стало можливим завдяки співпраці РівнеОДА та проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України» за підтримки Уряду Великої Британії у 2022-2024рр.

Про це йшлося під час міжрегіонального форуму за участі представників Програми розвитку ООН й регіонів-партнерів проєкту – Рівненської, Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської області.

💬«За підсумками реалізації спільних ініціатив, 60 тисяч жителів Рівненщини отримали кращий доступ до адмінпослуг. Окремо відзначу підтримку економічних ініціатив в тергромадах. Це забезпечить довготривалий вплив на соціально-економічний розвиток регіону», – сказав радник голови ОДА із цифровізації Олександр Терещенко.

До слова, проєкт сприяв у запуску 7 економічних ініціатив в шести громадах. Зокрема, відкрили міні-ательє, кормоцентр для с/г кооперативу, навчальний центр для швачок та 2 відділення фізіореабілітації,.

«Програма допомогла підготувати стійку мережу професіоналів, які продовжуватимуть покращувати якість публічних послуг в області. Відзначу регіональну координаторку проєкту Ольгу Кашевську та звісно, вдячність керівнику ПРООН з розвитку регіонів Мустафі Саіт-Аметову», – підсумувала заступниця директора Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій ОДА Галина Данюк.

Про Захід