6 років тюрьми отримав мукачівець, у якого вдома знайшли гранату та наркотики

Опубліковано:

За публічного обвинувачення Мукачівської окружної прокуратури 38-річного місцевого жителя засуджено до 6 років позбавлення волі та часткової конфіскації майна. Його обвинувачують у придбанні та зберіганні з метою збуту метамфетаміну та канабісу, а також незаконному поводженні з боєприпасами (ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 263 КК України).

Протиправну діяльність чоловіка правоохоронці викрили наприкінці травня цього року. У судовому засіданні прокурор довів, що мукачівець у себе вдома зберігав більше двох десятків згортків із канабісом та метамфетаміном та електронні ваги. Те, що заборонені речовини були попередньо розфасовані, вказувало на підготовку до їх подальшого збуту. Крім того, без відповідного дозволу в помешканні чоловіка знаходилася придатна до вибуху ручна осколкова граната РГД-5.

Обвинувачений вину у злочині визнав. Наразі вирок ще не набрав законної сили, триває час на апеляційне оскарження.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід