Здоров'я

5 порад для тих, хто після відпустки

Багатьом відома ситуація, коли після активного відпочинку є потреба… відпочити ще. Річ у тім, що процес “післявідпочинкової” адаптації організму до роботи є неабияким стресом і може не просто псувати настрій, а навіть викликати нездужання та депресію. Наші поради тим, хто щойно з відпустки:

  • Не “пірнайте” в роботу одразу. Намагайтеся повернутися з відпочинку за 2-3 дні до виходу на роботу й налаштуйтеся на робочий графік: ранній підйом, регулярне харчування, вчасний відхід до сну. Зберіться з думками й внутрішньо приготуйтеся до роботи.
  • В перший робочий день не беріть на себе надто складних завдань і серйозних справ. Присвятіть час плануванню, спілкуванню з колегами та налаштуванню на продуктивність.
  • Навіть попри втому від першого робочого дня, не забувайте про фізичну активність: приємне виснаження від вечірнього тренування позбавить психологічного напруження.
  • Зберігайте спокій та стежте за своїми емоціями. Природно, певні робочі ситуації після відпустки викликатимуть роздратування. Однак, це не привід для конфліктів, тому намагайтеся почати спілкування в робочому колективі з позитиву.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш вебсайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 − 14 =