Здоров'я Новини Західної України

100-річна буковинка, у якої був COVID-19, одужала

Як інформує “АСС”, жінка хворіла на коронавірус, мала пневмонію, перебувала на дотації кисню. Зі слів медиків, чернівчанка потрапила у лікувальний заклад вперше у житті.

Спочатку Марія Тихонівна та її родичі, які теж захворіли на початку весни, лікувалася вдома, але коли стало гірше її госпіталізували.

«Вона лікувалась вдома спершу. Коли стало гірше – відправили до нас. Це було у середині березня. Кожен з них мав позитивний ПЛР- тест. Типова клініка для коронавірусу, знімки ренгтенту і КТ, – розповідає Олена Крапивіна, старший лікар ІІ поверху ковідного відділення лікарні №1. – Два тижні ми всі переживали. Вони поступила у стані середньої важкості, із 30% ураженням легень. Потім стало гірше. Кілька днів перебувала на кисневій дотації. А далі стан покращився, і досить швидко її організм впорався з недугою».

У пацієнтки також були супутні хвороби. За нею цілодобово доглядали медики лікарні, а також родичі пацієнтки, які перебували в цьому ж медзакладі.

УЗД легень показала позитивну динаміку на одужання. Зараз у жінки ПЛР-тест негативний. Відомо, що пацієнтка колись сама працювала у цій лікарні медсестрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

88 − 87 =