Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
Середа, 19 червня 2019 року
  Останні новини:
   

У Хмельницькому святкували третю річницю "ХОМИ"

квітня 15
19:21 2019

Інформує поліція Хмельницької області.

У Хмельницькому відбулось грандіозне свято з нагоди третьої річниці молодіжного патріотично-правового руху "ХОМА" 

За ініціативи поліції у березні 2016 року був створений Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух "ХОМА", який на сьогодні нараховує 9 установ-партнерів, серед яких бібліотеки, навчальні заклади та інші організації, а також близько трьох з половиною сотень активних учасників практично в усіх районах області.

Урочисті заходи та святковий концерт з нагоди третьої річниці з дня створення молодіжного патріотично-правового руху "ХОМА" пройшли у великому залі Хмельницької обласної філармонії.  

На свято завітали представники руху з усіх районів області. Кожна команда презентувала себе на сцені. Були тут пісні, танці, театральні постановки. Та окрім розваг, кожен номер ніс певне морально-просвітницьке навантаження. Діти говорили про любов до рідної держави, дотримання законності та порядку, про відповідальність, яка починається з кожного з нас.  

Найактивніші рухівці були відзначені керівництвом ГУНП в Хмельницькій області. Зокрема, подяки отримали Кам'янець-Подільський, Шепетівський та Городоцький осередки руху.

— Кожен з вас є нашою надійною опорою та підтримкою, — звертаючись до рухівців, наголосив Валентин Білянський, заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області. — Ви допомагаєте нам проводити різноманітні профілактичні заходи, навчаєте своїх однолітків правосвідомій поведінці. Дякуємо вам за це!

Окрім концерту, поліцейські ознайомили хомівців зі своєю діяльністю, продемонстрували сучасне озброєння, спецзасоби та автомобілі, показали роботу вибухотехніків та кінологів.

Завершилось свято солодкими подарунками та феєрверком. Та на цьому "ХОМА" не зупиняється. Рух продовжує "нарощувати м'язи" і крокує у найвіддаленіші куточки нашої області, бо ж активні і творчі діти є всюди. І вони чекають на підтримку.

Подібні новиниПопулярні новини

16-річний хмельничанин зник, коли святкував з друзями випускний на березі озера (Фото)

    16-річний

Десятки працівників поліції та рятувальників були задіяні на пошуки 16-річного мешканця Нетішина, який пішов з друзями святкувати випускний на березі озера та ...