Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
Субота, 20 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

Арт-платформа, поетичний Парнас та День відкритих дверей: як місцеві митці святкуватимуть День Ужгорода

вересня 13
19:21 2018

14 вересня, у рамках відзначення Дня Ужгорода із 10.00 – День відкритих дверей у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Йосипа Бокшая (площа Жупанатська, 3) та Закарпатському музеї народної архітектури та побуту (вулиця Капітульна, 33а), інформує прес-служба міськради.

Запрошуємо оглянути унікальні експозиції, де представлено європейське та українське мистецтво, закарпатські митці, зокрема, твори Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі, а також архітектурні пам'ятки старовинного закарпатського села, зразки побутових предметів минулого і різних видів народного прикладного мистецтва.

О 16 годині у дворику Закарпатського обласного художнього музею імені Йосипа Бокшая відбудеться перший Ужгородський поетичний Парнас. Молодь та досвідчені автори освідчуватимуться в любові рідному місту.

У суботу, 15 вересня, з 11.00 в ужгородському Альпінарії стартує "Арт-платформа" – пленер та виставка робіт учнів і викладачів Ужгородської дитячої школи мистецтв. 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ресторатора Мано Фюреді (Фото)

    Втрачений

Дивно, як місто може швидко забути навіть тих людей, чиє ім'я багато років було на слуху у всіх. От кого би зі старожилів-корінних ужгородців ви не запитали, чи ...