Погода Ужгород, Закарпаття 13 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 20 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Арт-платформа, поетичний Парнас та День відкритих дверей: як місцеві митці святкуватимуть День Ужгорода

вересня 13
19:21 2018

14 вересня, у рамках відзначення Дня Ужгорода із 10.00 – День відкритих дверей у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Йосипа Бокшая (площа Жупанатська, 3) та Закарпатському музеї народної архітектури та побуту (вулиця Капітульна, 33а), інформує прес-служба міськради.

Запрошуємо оглянути унікальні експозиції, де представлено європейське та українське мистецтво, закарпатські митці, зокрема, твори Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі, а також архітектурні пам'ятки старовинного закарпатського села, зразки побутових предметів минулого і різних видів народного прикладного мистецтва.

О 16 годині у дворику Закарпатського обласного художнього музею імені Йосипа Бокшая відбудеться перший Ужгородський поетичний Парнас. Молодь та досвідчені автори освідчуватимуться в любові рідному місту.

У суботу, 15 вересня, з 11.00 в ужгородському Альпінарії стартує "Арт-платформа" – пленер та виставка робіт учнів і викладачів Ужгородської дитячої школи мистецтв. 

Подібні новиниПопулярні новини

Термальні курорти Закарпаття – перспективний бізнес і розвиток туризму в регіоні

    Термальні

Термальні курорти на території Закарпатської області з'явилися ще два століття тому. Лікуватися цілющою мінеральною водою та приймати теплі ванни сюди ...