Погода Ужгород, Закарпаття -6 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 20 січня 2019 року
  Останні новини:
   

Арт-платформа, поетичний Парнас та День відкритих дверей: як місцеві митці святкуватимуть День Ужгорода

вересня 13
19:21 2018

14 вересня, у рамках відзначення Дня Ужгорода із 10.00 – День відкритих дверей у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Йосипа Бокшая (площа Жупанатська, 3) та Закарпатському музеї народної архітектури та побуту (вулиця Капітульна, 33а), інформує прес-служба міськради.

Запрошуємо оглянути унікальні експозиції, де представлено європейське та українське мистецтво, закарпатські митці, зокрема, твори Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі, а також архітектурні пам'ятки старовинного закарпатського села, зразки побутових предметів минулого і різних видів народного прикладного мистецтва.

О 16 годині у дворику Закарпатського обласного художнього музею імені Йосипа Бокшая відбудеться перший Ужгородський поетичний Парнас. Молодь та досвідчені автори освідчуватимуться в любові рідному місту.

У суботу, 15 вересня, з 11.00 в ужгородському Альпінарії стартує "Арт-платформа" – пленер та виставка робіт учнів і викладачів Ужгородської дитячої школи мистецтв. 

Подібні новиниПопулярні новини

Новорічна пригода Вулфа – ужгородського кота, якого вкрали туристи (Фото)

    Новорічна

  Які лише пригоди не трапляються у новорічні свята, причому не лише з людьми, а й з тваринами. Ось і герой нашої статті Вулф цьогорічні свої пригоди, мабуть, ...