Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 18 січня 2019 року
  Останні новини:
   

У Чернівцях – транспортний колапс

травня 18
11:00 2018

Про це повідомив в.о. керівника ЧТУ Михайло Олексюк. За вказівкою міського голови О. Каспрука тролейбусне управління запровадило додаткові вечірні рейси.

"Вже із цієї суботи починають діяти додаткові рейси тролейбусів - з кожної кінцевої зупинки - вулиць Південно-Кільцева, Ковальчука, зупинки "Університет" та "Калинівський ринок" останній тролейбус виїжджатиме у парк о 22.50-23.00, перший рейс в нас - з 4.50-5-ої години ранку", сказав М.Олексюк, інформує "Час". 

У такому режимі тролейбусники працюватимуть, поки в Чернівцях не налагодиться ситуація із перевезеннями. Адже нині у місті через змову перевізників, вже четвертий день не курсують маршрутки. 

Міський голова запропонував придбати комунальні автобуси і збільшити тролейбусний парк. 

Після такої заяви перевізники вийшли на акцію до Ратуші, розклали свої маршрутки по всьому периметру площі, в очікуванні міського голови. Твердять: вони готові виходити на свої маршрути і працювати, проте міська рада не дає їм цього зробити, бо не погоджує підвищення тарифу на проїзд. А працювати за старим тарифом збитково.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукаря Йожефа Шека (Фото)

    Втрачений

У "Втраченому Ужгороді" ми вже розповідали про місцевих перукарів. У міжвоєнні часи їх в Ужгороді працювало доволі багато, причому більшість були чоловіками. ...