Погода Ужгород, Закарпаття 24 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 23 травня 2018 року
 Останні новини:

В Ужгороді патрульні відзвітували за перший квартал поточного року

квітня 20
17:40 2018

Сьогодні, в конференц-залі готелю "Ужгород", начальник Управління патрульної поліції Закарпатської області Юрій Марценишин, прозвітував про результати роботи патрульних за перший квартал поточного року, інформує Патрульна поліція Закарпатської області.

Головним аспектом оприлюдненої інформації є порівняльний аналіз з минулим роком. Аналітичні результати показують, що склад злочинності та адміністративних правопорушень на території обслуговування УПП — зменшився.

Увагу приділили заходам, спрямованим на попередження правопорушень, часу прибуття та опрацювання викликів, а також про стан аварійності на дорогах. Коротко вказали на проекти патрульних та майбутні плани в роботі. Під кінець конференції обговорили зауваження, на які вказали присутні та відповіли на питання журналістів.

Дякуємо всім представникам ЗМІ, які долучились до висвітлення звітності патрульних. А також, вдячні, що підтримали у пропаганді дотримання безпеки на дорогах та вулицях. Спільне фото допоможе ще раз привернути увагу суспільства до найбільш важливих лозунгів, які підтримують патрульні "Випив — за кермо не сідай", "Життя ціни немає", "Пристебни життя"! Дотримуйтесь правил дорожнього руху — бережіть життя, воно єдине.

Подібні новиниПопулярні новини

Шведський підхід до бізнесу в Карпатах, або Як у Великому Бичкові роблять меблі для IKEA

    Шведський

У селищі Великий Бичків Рахівського району працює підприємство, яке вже десятиліттями виготовляє меблеву продукцію для IKEA – всесвітньовідомого шведського ...