Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 17 січня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді патрульні відзвітували за перший квартал поточного року

квітня 20
17:40 2018

Сьогодні, в конференц-залі готелю "Ужгород", начальник Управління патрульної поліції Закарпатської області Юрій Марценишин, прозвітував про результати роботи патрульних за перший квартал поточного року, інформує Патрульна поліція Закарпатської області.

Головним аспектом оприлюдненої інформації є порівняльний аналіз з минулим роком. Аналітичні результати показують, що склад злочинності та адміністративних правопорушень на території обслуговування УПП — зменшився.

Увагу приділили заходам, спрямованим на попередження правопорушень, часу прибуття та опрацювання викликів, а також про стан аварійності на дорогах. Коротко вказали на проекти патрульних та майбутні плани в роботі. Під кінець конференції обговорили зауваження, на які вказали присутні та відповіли на питання журналістів.

Дякуємо всім представникам ЗМІ, які долучились до висвітлення звітності патрульних. А також, вдячні, що підтримали у пропаганді дотримання безпеки на дорогах та вулицях. Спільне фото допоможе ще раз привернути увагу суспільства до найбільш важливих лозунгів, які підтримують патрульні "Випив — за кермо не сідай", "Життя ціни немає", "Пристебни життя"! Дотримуйтесь правил дорожнього руху — бережіть життя, воно єдине.

Подібні новиниПопулярні новини

ДТП у Рівному: пасажирський автобус зіткнувся з мікроавтобусом (Фотофакт)

    ДТП

У Рівному поблизу ПТУ №11 сталась ДТП. Під час автоаварії маршуртка зіткнулась з бусом. На місці працюють ...