Змагання з бігу «Тернопільська Озеряна-2023» проведуть в Тернополі

Опубліковано:

З нагоди Дня фізичної культури і спорту у суботу, 9 вересня, відбудуться XXVІI символічні легкоатлетичні змагання з бігу «Тернопільська Озеряна-2023». Захід проведуть на підтримку Збройних сил України.

До участі запрошуються усі охочі з Тернополя та інших міст України віком від 12 років до 65+ і старше. Дистанція змагань: 9 км (навколо Тернопільського ставу).

Загальний старт та фініш учасників – біля пристані Тернопільського ставу, парк ім. Тараса Шевченка (орієнтир – Тернопільський замок).

Також запрошуються онлайн-учасники, які бажають взяти участь у Тернопільській Озеряні, пробігши 9 км у своєму місті або країні (підтвердження дистанції у додатку «STRAVA»).

Організаційний збір, видача стартових пакетів: з 08:30 год по 10:30 год. Старт пробігу об 11:00 год. Час роботи камери схову: з 08:30 год по 14:30 год.

Контактний телефон: 0662402820 – Олеся.

Кожен учасник онлайн чи офлайн отримає медаль фінішера.

Організатори спортивного заходу: управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

Тернопільська міська рада

Про Захід