Життя людини – найвища цінність, – «УДАР Віталія Кличка» просить українців вакцинуватися

Опубліковано:

В Україні фіксують невтішні антирекорди за кількістю хворих та померлих внаслідок коронавірусу. За твердженням ВООЗ, надійний спосіб зупинити цю біду – вакцинація. Про це заявили в «УДАРі Віталія Кличка» та закликали українців зробити щеплення від COVID-19.

«Пандемія коронавірусу продовжує вирувати. Досвід країн, де вакциновано понад 50% населення, свідчить, що переважна більшість нових випадків захворюваності саме серед невакцинованих. Вакцина дає позитивні результати – кількість смертей від ковіду та госпіталізацій з тяжким перебігом значно зменшується. А, як стверджує Всесвітня організація охорони здоров’я, при вакцинації мінімум 70% населення – пандемію взагалі буде подолано, адже таким чином сформується колективний імунітет», – зазначили в партії.

Водночас зауважили, що на сьогодні в Україні лише трохи більше 18% населення завершили повний цикл імунізації відкоронавірусної хвороби. І цей показник є більш як вдвічі нижчим за середній показник у світі (38%).

Експерти «УДАРу Віталія Кличка» переконані, що для покращення ситуації та у подоланні епідемії загалом важливим є ефективна вакцинальна кампанія, основою якої має бути виключно позитивне стимулювання до вакцинації та система преференцій для вакцинованих громадян.

«Необхідно запровадити продуману систему вакцинування. З просвітницькою складовою, чітким календарним планом щеплень, розширенням відповідної інфраструктури та створенням «зелених коридорів» для охочих вакцинуватися. Доцільно й вдосконалити перелік адаптивних карантинних обмежень, щоб запобігти загальнонаціональним локдаунам. Слід нагадати, що днями команда «УДАРу Віталія Кличка» запропонувала Антикризовий план протидії епідемії коронавірусу в Україні, який передбачає ряд ефективних заходів, в тому числі й всі перераховані», – зауважили в УДАРі.

Та закликали українців не нехтувати своїм здоров’ям і життям: «Вакцинація – надійний спосіб зберегти тисячі життів та повернути країну до нормального життя. Просимо українців вакцинуватися. Без злості та нетерпимості просіть зробити це і рідних та близьких».

Вакцинуйся! Збережи життя – вилікуй країну!

Про Захід