Житло у Києві: що комфортніше – квартира чи приватний будинок

Опубліковано:

Пошук та купівля власної нерухомості в Києві потребує відповідального підходу та чіткого бачення, яке саме житло хоче мати майбутній власник. Тут варто враховувати не тільки місце розташування, площу, якість ремонту та комунікацій, але й особисті уподобання шукача. Оскільки комусь комфортною для проживання може бути квартира в багатоповерхівці, інші ж розглядають лише варіант приватного будинку.

Незамінним помічником у пошуку перевірених варіантів приватних будинків в Києві стане https://dom.ria.com/, де всього за пару натискань завжди можна знайти омріяну нерухомість. 

Ключові переваги проживання в приватному будинку в Києві

Вагаюсь між вибором квартири чи власного будинку, варто звернути увагу на плюси, що автоматично отримує власник приватної будівлі:

 1. Наявність власної території, саду біля будинку, що дозволяє в будь-який вийти та насолодитися свіжим повітрям, скористатися барбекю, організувати власну зону відпочинку на природі.
 2. Необмежені можливості в оформленні екстер’єру будинку, особливо напередодні свят.  
 3. В період підвищеного рівня захворюваності приватний будинок це справжній захист від контакту з великою кількістю людей, чого не можна сказати про квартиру.    
 4. Велика площа приміщень та просторе планування дозволять комфортно розміститися всім членам родини та їх гостям.
 5. Наявність власного гаража для автомобіля. Авто завжди знаходиться поруч, що суттєво економить час. 
 6. Немає галасливих сусідів зверху та знизу, що дозволяє спокійно насолоджуватися відпочинком після напруженого робочого дня.
 7. Можливість самостійно контролювати споживання енергоносіїв, вмикати опалення за необхідності у будь-який час та не чекати початку опалювального сезону. 

Це далеко не повний перелік переваг проживання в приватному секторі. Зручне місце розташування в Києві дозволяє одночасно насолоджуватися тишею, спокоєм природи та швидко діставатися до роботи, школи, інших установ.

Які моменти визначають вибір приватного будинку

Коли рішення прийнято на користь приватного сектору нерухомості, то майбутньому власнику варто визначитися з фінансовим бюджетом покупки та дати оцінку наступним моментам:

 • які райони Києва підходять для пошуку;
 • скільки людей буде постійно проживати в будинку;
 • загальна площа будинку та території біля нього;
 • кількість поверхів;
 • наявність гаражу, інших будівель;
 • чи є має бути поблизу дитячий садок, школа, лікарня, магазини різного типу;
 • на скільки взагалі зручна транспортна розв’язка (віддаленість від метро, автобусної зупинки);
 • який підійде стан нерухомості та комунікацій;
 • якість та свіжість ремонту приміщень, оздоблення фасаду.

Визначившись з вище перерахованими факторами, знайти потрібний варіант приватного будинку буде простіше і швидше. 

Варто відзначити, що Купівля приватного будинку це оптимальне рішення для сімей з дітьми, ділових людей, які люблять відпочити від шуму мегаполісу в тиші природи. Квартира стане відмінним варіантом для молодих людей, що тільки починають будувати кар’єру та подальше життя в Києві.

Про Захід