Жителям Рівненщини компенсують відсотки за «теплими» кредитами

Опубліковано:

На Рівненщині продовжує діяти програма «теплих» кредитів. Банкові позики, за які люди купують енергоощадне обладнання та утепляють домівки, частково відшкодовують з державного, обласного та місцевих бюджетів.

«Цього року обласною програмою відшкодування відсотків за кредитами, залученими на впровадження енергозберігаючих заходів в житловому секторі, передбачено 3,5 млн гривень. З початку 2020 здійснено понад 6200 відшкодувань на суму 1,3 млн грн. Гроші спрямували з обласного бюджету на компенсацію відсотків за позиками громадян. Таким чином, для людей кредити здешевшали, а відтак вони стали доступнішими», – пояснила заступник голови ОДА Людмила Шатковська.

Загалом, окрім державного та обласного бюджетів, компенсують банківські позики на енергоощадні заходи й з місцевих бюджетів. Цього року фінансову підтримку передбачили у 14 районах, трьох містах, а також одинадцяти ОТГ області.

За «теплими» кредитами жителям Рівненщини необхідно звертатися до ПАТ АБ «Укргазбанк» та АТ «Ощадбанк».

Крім того, відшкодовують відсотки за кредитами для ОСББ та ЖБК. На це в обласній програмі передбачили один мільйон гривень. Генеральні договори про взаємодію підписано з ПАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Ощадбанк» та АТ КБ “ПриватБанк”. З початку року з обласного бюджету здійснено майже 200 відшкодувань для ОСББ на загальну суму майже 570 тис. гривень.

Рівненська облдержадміністрація

Про Захід